ÚVODNÍ STRÁNKA

 Prohlédněte si videa s přehledy vítězů a zajímavými statistikami! Zpracováváme i další statistiky, na webu se objeví po Adidas LH24, která nás teď velmi vytěžuje.

 

Vaše dodatečné zapisování výstupu zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Roční poplatek za účast v soutěži je 465 Kč. V případě prodloužení aktivního čipu o další rok, je cena 365 Kč.

 


 

 

Jak se zachovat v případě, kdy je měřící stanice mimo provoz- SMS na číslo 608 228 227, nebo napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a ohlásit poruchu (dobrovolné ;-)), nezapomeň prosím napsat o jaké místo se jedná a kdy jsi poruchu zaznamenal, případně jak se projevuje
- pokud máš mobil s foťákem, vyfoť se
- pokud chceš jít vícekrát, nenech se tím odradit, o žádný výstup nepřijdeš
- doma pak sedni k počítači a napiš nám email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  – kdo (číslo čipu nebo přezdívka), kdy, kde, foto


Vzor emailu:
Ahoj, dnes nešla krabice na Sepetné. Moje číslo čipu je 0F0F0F0F, byl jsem tam v 12:24. Fotku připojuji. Ahoj Franta

- Pokud šla krabice na LH, ale nešla na Sepetné a potřebujete záznam ze Sepetné kvůli násobnému výstupu, tak stačí žádat o zápis na Septné. LH je v tomto případě uložena v databázi a po připsání Sepetné Vám bude výstup automaticky započten.
- Bohužel se to občas může stát, technika nás občas trápí. Zatím jsme museli měnit síťovou kartu, monitor a jistič.
- Speciální případ je, když stanice sice funguje, ale není připojená k Internetu. Z různých důvodu, např zmiňovaná porucha síťové karty, porucha routru, výpadek u postytovatele Internetového připojeni. V tomto případě stanice pracuje v offline režimu a po obnovení připojení automaticky odešle všechny zaznamenané a neodeslané výstupy/sestupy. Nemusíte tedy žádat o zapsání. Pokud nás o výpadku budete informovat, budeme rádi.

To je asi vše, na viděnou na Lysé!

Jura

CO JE LH365

Celoroční registrovaná soutěž, při které se elektronicky zaznamenává jakýkoli výstup nebo výjezd na nejvyšší vrchol moravskoslezských Beskyd – Lysou horu, dosažený vlastní silou bez cizí pomoci

Platného "Summitu" Lysé hory 1 324 m n. m. lze celoročně dosáhnout:

Chůzí, během, jízdou na kole bez rozdílu (tj. silničním, horském, sjezdovém, trialovém, koloběžce, na fatbike, ovšem zásadně u všech bez elektropohonu), kolečkových bruslích, případně kolečkových lyžích a v zimě na běžkách, skialpech a fatbike. Uznává se i dogtreking!

Dále se pak akceptuje i pomalá až loudavá chůze, trap, klus, cval, přískok, šplh atd. :-).

Tato soutěž je určena veškeré aktivní i pasivní sportovní veřejnosti od 10let věku. Je to jedna z mála extrémních soutěží, kde mohou spolu soupeřit výkonnostní sportovci s „obyčejnými“ hobíky, protože u výstupu není důležitý čas, ale to, že soutěžící dosáhl vrcholu a to čestným způsobem, tedy vlastní silou! LH365 je rovněž jedna z mála soutěží, kde "supersportovci" jsou v roli mírného outsidera oproti některým dů-chodcům, kteří "točí" minimálně 7 výstupů týdně!

Závodníci soupeří jak v absolutním pořadí v celkovém počtu výstupů, tak i ve svých věkových a oborových kategoriích.

JAK TO FUNGUJE

Každý závodník si volí den, čas, způsob i dobu výstupu/výjezdu podle svého uvážení a může vystoupat i několikrát za den.

Pokud se závodník rozhodne udělat během jednoho dne více než jeden summit, musí mezi výstupem odkudkoli „čipnout“ kontrolní spodní checkpoint na Sepetné nebo v Malenovicích. Ten zaručí, že závodník sestoupil do údolí a neproseděl bezpečnostní lhůtu mezi opětovným sejmutím na vrcholu někde v hospodě!

Oba smileboxy – checkpointy zaznamenávají:

1. vaši fotografii jako důkaz, že jste to byl opravdu Vy, kdo výstup/sestup provedl;

2. přesné datum a čas, kdy k výstupu došlo (údaj o čase je neveřejný, pro případ, že by někdo absolvoval výstup tajně a bez vědomí okolí :-) - manžel/manželka, milenka, zaměstnavatel, zákazník, zdravotní pojišťovna-nemocenská, atd. :-);

3. teplotu a povětrnostní podmínky, výšku sněhu apod. (do poznámky na webu si závodník může doplnit způsob výstupu/výjezdu);

Dekorují se všechny věkové a oborové kategorie, stejně jako se vyhlašuje absolutní pořadí v počtu výstupů a titul Největší "Lysoh/borec" 2016.

Hodnotné ceny jsou zajištěny !

JAK ZÍSKAT ČIP

Závodníci se registrují do soutěže na webových stránkách www.lh365.cz v průběhu celého roku. Samozřejmě, čím později nastoupí do rozjetého "vlaku LH365", tím menší mají šance na umístění, ať už v celkovém pořadí nebo ve své kategorii!

Registruj se na těchto stránkách a pak se zastav pro čip.

Závodní čip LH365 je možno zakoupit na těchto prodejních místech v jejich obvyklých otevíracích dobách:

1. Ostravice - knihovna (Beskydské informační centrum).
2. Ostravice - recepce hotelu Sepetná.
3. Turistické informační centrum ve Frenštátě pod Radhoštěm
4. Palkovice 158, 739 41
5. Po předchozí osobní domluvě lze čip zaslat poštou. V tomto případě je však nutné provést platbu na účet. Více informací o platbě na účet získáte po provedení registrace..

Čip LH365 se aktivuje v okamžiku prvního sejmutí horní kontrolou na Lysé hoře - Bezručově chatě (pod terasou) a platí přesně 365 dní od pípnutí a zanesení času do databáze LH365.

Zaplacením se čip stává majetkem závodníka. Po uplynutí platnosti se dá opětovně obnovit na další rok.

Roční poplatek za účast v soutěži je 465 Kč. V případě prodloužení aktivního čipu o další rok, je cena 365 Kč.

Ztráta nebo poškození a vystavení nového čipu je zpoplatněno 100,- Kč + eventuální poštovné.